Śmieszne Zagadki Dla Dorosłych

Zabawne Zagadki Dla Dorosłych

W zagadkach jest coś ponadczasowego. Nie tylko świetnie nadają się do zabawy, ale także stymulują umysł. Śmieszne zagadki przemawiają zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Trudno się im oprzeć i są łatwym sposobem na rozpoczęcie rozmowy. Przygotowaliśmy listę 14 najśmieszniejszych zagadek, jakie udało nam się znaleźć.

Na początku umieściliśmy łatwe zagadki stawiając bardziej na humor. Zagłębiając się w artykuł znajdziecie coraz to trudniejsze zagadki dla bardziej zaawansowanych osób.

Sprawdź swoje umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów poprzez zabawne łamigłówki i zagadki dla dorosłych.

 

Śmieszne zagadki dla dorosłych(łatwe):

Oto kilka łatwych zagadek humorystycznych. Niektóre prawdopodobnie słyszałeś już wcześniej. Pamiętaj, że będzie tu kilka niegrzecznych zagadek, które mogą nie być odpowiednie dla dziecka. Ale jeśli jesteś dorosły – baw się dobrze!

>>Zobacz też: Podchwytliwe Zagadki Logiczne z Odpowiedziami

1. Jak zwraca się oprawca do skazanego pod szubienicą?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ] Głowa do góry!

[/bg_collapse]

 

Reklama brain-actives

2. Czemu nauczycielki są najlepsze podczas seksu?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ] Bo stawiają pały i pierdolą przez 45 minut

[/bg_collapse]

3. Możesz mnie złamać nawet mnie nie dotykając. Czym jestem?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ]Obietnicą

[/bg_collapse]

 

 

4. Jest owłosiny na zewnątrzy i miękki w środku. Kończy się na s co to jest?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie”] Kokos!

[/bg_collapse]

>>Zobacz też: Gry Logiczne Dla Dorosłych Na Prezent

5. Czego inni używają częściej niż ja ale należy to do mnie?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ]Moje imię

[/bg_collapse]

 

 

6. Co było pierwsze kura czy jajo?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ] Dinozaury składały jaja dużo wcześniej przed ewolucja kury.

[/bg_collapse]

>> Zobacz też: Zagadki Dla Dzieci 10-12 Lat

7. Ile jabłek możesz zjeść na pusty żołądek?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ] Jedno. Po zjedzeniu jabłka twój żołądek nie będzie już pusty.

[/bg_collapse]

 

 

8. Co występuje raz w minucie dwa razy w momencie ale nigdy w tysiącu lat?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ] Litera M.

[/bg_collapse]

9. Nigdy nie byłem ale zawsze będę. Nikt mnie nie widział ale każdy wie że istnieję. Daję ludziom motywację do działania.

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ]Jutro

[/bg_collapse]

>> Zobacz też: Zagadki Logiczne Na Inteligencję

Śmieszne zagadki dla dorosłych(trudne):

To już koniec łatwych zagadek, przygotuj teraz swoje szare komórki na serię naprawdę wymagających łamigłówek. Jeżeli jesteś początkujący nie martw się że nie możesz ich rozwiązać, zacznij od łatwiejszych: Zagadki Kryminalne lub Zagadki Dla Dzieci

10. Kiedy w nim jesteś nie wiesz o tym, kiedy w nim nie jesteś wiesz że w nim byłeś. Co to jest?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ] Sen lub błąd.

[/bg_collapse]

>>Zobacz też: Zagadki Dla Dzieci

11. Wyścig i spadek

Starzec umiera, pozostawiając dwóch synów. W swojej woli nakazuje swoim synom ścigać się na koniach, a ten, który ma wolniejszego konia, otrzyma dziedzictwo. Dwaj synowie ścigają się, ale ponieważ obaj trzymają swoje konie, idą do mędrca i pytają go, co powinni zrobić. Następnie bracia znów się ścigają – tym razem na pełnych obrotach. Co powiedział im mędrzec?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ] Mędrzec im powiedział aby zamienili ze sobą konie. Po zamianie koni każdy, kto wygra wyścig, otrzyma spadek, ponieważ technicznie rzecz biorąc, nadal jest właścicielem przegrywającego (tj. Wolniejszego) konia.

[/bg_collapse]

 

12. Więzień w celi śmierci

Więźniowi w celi śmierci dano ostatnią szanse. Strażnik powiedział więźniowi: Musisz wypowiedzieć pełne zdanie. Jeżeli skłamiesz-zawiśniesz, jeżeli zaś powiesz prawdę – zastrzelimy cię. Co powiedział więzień aby mieć 100% szansy na to że przeżyje?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ] Powiesicie mnie

[/bg_collapse]

>>Zobacz też: Fajne Zagadki Logiczne Dla Dzieci

13. Trudna zagadka matematyczna

Dwudziestoletni Niedomysł w drodze na dworzec spotkał dawnego znajomego Jasia z: dwiema siostrami, dwoma braćmi, trzema matkami, trzema ojcami, Dziadkiem i Babcią. Jaś miał 19 lat, młodsza siostra miała dwa razy więcej lat niż Jaś, Starsza siostra ma 14 lat więcej niż jej młodsza siostra. Starszy brat również był 14 lat starszy od młodszego brata który miał 34 lata. Babcia i Dziadek mieli po 20 lat więcej niż najstarsza siostra. Ile lat miały wszystkie osoby które szły na dworzec?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ]20+19+38+52+34+48+72+72 = …..  A tak naprawdę to 20 bo tylko Niedomysł szedł na dworzec 🙂[/bg_collapse]

 

14. Dwóch fryzjerów

Marcin, który miał odrobinę czasu do zabicia w małym miasteczku, zdecydował się na ostrzyżenie. W mieście było tylko dwóch fryzjerów, z których każdy miał własny sklep. Marcin zajrzał do jednego ze sklepów i zobaczył, że jest bardzo zaniedbany. Fryzjer potrzebował golenia, jego ubranie było zaniedbane, włosy źle ostrzyżone. Drugi sklep był bardzo schludny. Fryzjer był świeżo ogolony i nieskazitelnie ubrany, a jego włosy były starannie przystrzyżone. Dlaczego Marcin wrócił do pierwszego sklepu po fryzurę?

[bg_collapse view=”button-green” color=”#4a4949″ icon=”eye” expand_text=”Pokaż odpowiedź” collapse_text=”Schowaj rozwiązanie” ]W miasteczku było tylko dwóch fryzjerów więc jeden musiał strzyc drugiego.

[/bg_collapse]

To już koniec serii śmiesznych zagadek dla dorosłych. Która z naszych śmiesznych zagadek rozśmieszyła cię najbardziej? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts