Tajemnicza Zagadka z Nagrodą w Postaci 7 Etherium (ok. 15,400 PLN) i Reklama 0xPOLAND

Zagadka z nagrodą

TL:DR 

  • W warszawskim metrze pojawiła się tajemnicza reklama Ethereum.
  • Reklama zachęca ludzi do rozwiązania szeregu zagadek.
  • Zwycięzca otrzymuje 7 ETH.

W Warszawie, stolicy Polski, rozpoczęła się  kampania marketingowa. Na stacjach metra znajduje się otynkowany komunikat „ROZWIĄŻ ZAGADKĘ, ODBIERZ NAGRODĘ”.

Plakat wskazuje następnie adres Ethereum, który zawiera nagrodę, 7 ETH, a także hashtagi # 0xPOLAND i # 0xPOLANDHEIST.

>> Zobacz też: Zagadki Dla Dzieci 10-12 Lat

Konto na Twitterze, które zostało stworzone pod kampanie marketingową, 0xPoland, prowadzi do witryny internetowej wyświetlającej licznik czasu, ustawiony na wygaśnięcie w czwartek o 9:24 czasu UTC, i zawierającej kolejne wskazówki nawiązujące do filmów science-fiction takich jak Autostopem przez Galaktykę czy Dark Forest .

 

Aby odebrać pieniądze, należy wprowadzić właściwe rozwiązanie do inteligentnej umowy Ethereum. Obejmuje to nazywanie funkcji „ujawniania” inteligentnego kontraktu. Po wprowadzeniu prawidłowego rozwiązania umowa przekaże nadawcy 7 ETH.

>>Zobacz też: Gry Logiczne Dla Dorosłych Na Prezent

Konto na Twitterze, które wygląda na to, że zostało utworzone w zeszłym tygodniu, zawiera emotikony króliczków i kilka GIF-ów. Kilka osób napisało na Twitterze o hashtagach, ale niewiele więcej.

0x to nazwa zdecentralizowanej giełdy z siedzibą w San Francisco. Nie opublikowała tweeta o kampanii ani nikt nie wspomniał o kampanii na swoim czacie Telegram. Jeden z członków, „Nikita”, powiedział, że „nie ma to żadnego związku z nami”.

>>Zobacz też: Zagadki Logiczne Na Inteligencję

Istnieje również polska firma deweloperska Ethereum o nazwie 0x. Ma siedzibę w Warszawie. Jednak jego czat Discord, który ma dziewięciu członków, pozostawał uśpiony przez około rok. Jego czat Telegram, który zawiera sześć członków, jest również miastem duchów.

UPDATE

Zagadka została rozwiązana o godzinie 9:27 a nadawca otrzymał nagrodę. – mówi Marek Kirejczyk szef Ethworks.

To jego firma stała za cała tajemniczą zagadką, która na celu miała promowanie akcji 0xPoland.

>>Zobacz też: Zagadki Dla Dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts