Zagadka z nagrodą

Tajemnicza Zagadka z Nagrodą w Postaci 7 Etherium (ok. 15,400 PLN) i Reklama 0xPOLAND

TL:DR 

  • W warszawskim metrze pojawiła się tajemnicza reklama Ethereum.
  • Reklama zachęca ludzi do rozwiązania szeregu zagadek.
  • Zwycięzca otrzymuje 7 ETH.

W Warszawie, stolicy Polski, rozpoczęła się  kampania marketingowa. Na stacjach metra znajduje się otynkowany komunikat „ROZWIĄŻ ZAGADKĘ, ODBIERZ NAGRODĘ”.

Plakat wskazuje następnie adres Ethereum, który zawiera nagrodę, 7 ETH, a także hashtagi # 0xPOLAND i # 0xPOLANDHEIST.

>> Zobacz też: Zagadki Dla Dzieci 10-12 Lat

Konto na Twitterze, które zostało stworzone pod kampanie marketingową, 0xPoland, prowadzi do witryny internetowej wyświetlającej licznik czasu, ustawiony na wygaśnięcie w czwartek o 9:24 czasu UTC, i zawierającej kolejne wskazówki nawiązujące do filmów science-fiction takich jak Autostopem przez Galaktykę czy Dark Forest .

 

Aby odebrać pieniądze, należy wprowadzić właściwe rozwiązanie do inteligentnej umowy Ethereum. Obejmuje to nazywanie funkcji „ujawniania” inteligentnego kontraktu. Po wprowadzeniu prawidłowego rozwiązania umowa przekaże nadawcy 7 ETH.

>>Zobacz też: Gry Logiczne Dla Dorosłych Na Prezent

Konto na Twitterze, które wygląda na to, że zostało utworzone w zeszłym tygodniu, zawiera emotikony króliczków i kilka GIF-ów. Kilka osób napisało na Twitterze o hashtagach, ale niewiele więcej.

0x to nazwa zdecentralizowanej giełdy z siedzibą w San Francisco. Nie opublikowała tweeta o kampanii ani nikt nie wspomniał o kampanii na swoim czacie Telegram. Jeden z członków, „Nikita”, powiedział, że „nie ma to żadnego związku z nami”.

>>Zobacz też: Zagadki Logiczne Na Inteligencję

Istnieje również polska firma deweloperska Ethereum o nazwie 0x. Ma siedzibę w Warszawie. Jednak jego czat Discord, który ma dziewięciu członków, pozostawał uśpiony przez około rok. Jego czat Telegram, który zawiera sześć członków, jest również miastem duchów.

UPDATE

Zagadka została rozwiązana o godzinie 9:27 a nadawca otrzymał nagrodę. – mówi Marek Kirejczyk szef Ethworks.

To jego firma stała za cała tajemniczą zagadką, która na celu miała promowanie akcji 0xPoland.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *